| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Maximum Gate Weight | 1000KG |
| Motor Power | 400W |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch/Spring Limit Switch |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000AC |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 600W |
| Gate Moving Speed | 10-13m/min |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch/Spring Limit Switch |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Drive | Gear Driven |
| Rack | Metal Rack Or Nylon Rack |
| Type | Automatic Door Operators |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | SL4000BP |
| Power Supply | 380V,50Hz |
| Motor Power | 1500W |
| Lifting Force | 4000KG |
| Power Supply | AC220V/50Hz; AC110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 380W |
| Lifting Force | 800KG |
| Gate Move Speed | 11-13m/min |
| Certificate | CE |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | SL1500AC |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| Maximum Gate Weight | 1500KG |
| Motor Power | 550W |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 370W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 800kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |