| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/170 |
| Lifting Force | 800kg |
| Gate Move Speed | 16-18m/min |
| Limit Switch | Spring Limit Switch / Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Maximum Gate Weight | 500KG |
| Motor Power | DC24V/150 |
| Output Torque | 14N.m |
| Limit Switch | Spring Limit Switch / Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | AC220V/50Hz; AC110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Lifting Force | 500KG |
| Gate Move Speed | 13m/min |
| Certificate | CE |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 2000Kg |
| Limit Switch | Spring Limit Switch / Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |