| Product Name | Overhead Door Garage Door Opener |
|---|---|
| Model Number | CK300AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 300Kg |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | SL3000BP |
| Power Supply | 220V,50Hz |
| Motor Power | 1500W |
| Lifting Force | 3000KG |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000AC |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 600W |
| Gate Moving Speed | 10-13m/min |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Product Name | Sectional Garage Door Opener |
|---|---|
| Model Number | Proline 1000F |
| Lifting Force | 600N/800N/1000N/1200N |
| Door Area | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motor Power | 200W/235W/245W/260W |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX35E-6/17 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 6 |
| Rated Speed (rpm) | 17 |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000ACS |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 600W |
| Gate Moving Speed | 10-13m/min |
| Product Name | Tubular Motor Roller Shutter |
|---|---|
| Type | JM300 |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Power | 200w |
| Max. Lifting | 300kg |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000ACS |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 10-12m/min |