| Power Input | 235W |
|---|---|
| Input Voltage | 220-240V AC,50/60Hz |
| Max.pulling Force | 800N |
| Radio Frequency | 433.92 MHz Or Other On Request |
| Relative Humidity | <90% |
| Product Name | Sectional Garage Door Operator |
|---|---|
| Input Voltage | 220-240V AC,50/60Hz |
| Power Input | 200W |
| Max.pulling Force | 600N |
| Light Time | Minutes |
| Product Name | Sectional Garage Door Operator |
|---|---|
| Input Voltage | 220-240V AC,50/60Hz |
| Power Input | 200W |
| Max.pulling Force | 600N |
| Light Time | Minutes |
| Product Name | Garage Door Opener |
|---|---|
| Model Number | Pro Line 1200F |
| Lifting Force | 600N/800N/1000N/1200N |
| Door Area | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motor Power | 200W/235W/245W/260W |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Lifting Force | 800kg |
| Gate Move Speed | 12-14m/min |
| Limit Switch | Spring Limit Switch / Magnetic Limit Switch |
| Max. Gate Weight | 300KG |
|---|---|
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch/Spring Limit Switch |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| Motor's Power | 24VDC,100W |
| Material | Aluminum Alloy Base |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 100W |
| Gate Moving Speed | 12-14m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 300Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Product Name | Sectional Garage Door Operator |
|---|---|
| Input Voltage | 220-240V AC,50/60Hz |
| Power Input | 235W |
| Max.pulling Force | 800N |
| Light Time | Minutes |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |