| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | AC220V/50Hz; AC110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 380W |
| Lifting Force | 800KG |
| Gate Move Speed | 11-13m/min |
| Certificate | CE |
| Features | Door Opening Motion Sensor |
|---|---|
| Use | For Door Opening |
| Mounting Type | On Wall |
| Description | Motion & Position Sensor |
| Theory | 24Ghz Microwave Processors |
| Power Supply | AC220V/50Hz; AC110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Lifting Force | 500KG |
| Gate Move Speed | 13m/min |
| Certificate | CE |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK300DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 150W |
| Gate Moving Speed | 16-18m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000AC |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 600W |
| Gate Moving Speed | 10-13m/min |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch/Spring Limit Switch |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Drive | Gear Driven |
| Rack | Metal Rack Or Nylon Rack |
| Type | Automatic Door Operators |