| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Lifting Force | 800kg |
| Gate Move Speed | 12-14m/min |
| Limit Switch | Spring Limit Switch / Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 350 |
| Starting Torque | 40N.m |
| Maximum Door Weight | 20m² |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 400 |
| Starting Torque | 70N.m |
| Maximum Door Weight | 30m² |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK350DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK300DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |