| Product Name | Automatic Door Function Switch |
|---|---|
| Type | YS310 |
| Power Supply | AC/DC 12-28V |
| Password Setting | Five Modes |
| Function | Keep The Door Full Opened, Half Opened, Automatic, Locked Etc. |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 100W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Maximum Weight | 300Kg |
| Limit Switch | Electronic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Maximum Weight | 600kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 150W |
| Gate Moving Speed | 16-18m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 170W |
| Gate Moving Speed | 16-18m/min |
| Maximum Weight | 800Kg |
| Limit Switch | Electronic Limit Switch |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000ACS |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 600W |
| Gate Moving Speed | 10-13m/min |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 170W |
| Gate Moving Speed | 16-18m/min |
| Maximum Weight | 800Kg |
| Limit Switch | Electronic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 280W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Max. Gate Weight | 300KG |
|---|---|
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch/Spring Limit Switch |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| Motor's Power | 24VDC,100W |
| Material | Aluminum Alloy Base |