| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 150W |
| Gate Moving Speed | 16-18m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Max. Gate Weight | 300KG |
|---|---|
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch/Spring Limit Switch |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| Motor's Power | 24VDC,100W |
| Material | Aluminum Alloy Base |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK300DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 100W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Maximum Weight | 300Kg |
| Limit Switch | Electronic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 150W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Maximum Weight Of Gate | 500Kg |
| Remote Control Distance | ≥30m |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Product Name | Garage Door Opener |
|---|---|
| Model Number | Pro Line 1200F |
| Lifting Force | 600N/800N/1000N/1200N |
| Door Area | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motor Power | 200W/235W/245W/260W |
| Product Name | Rolling Door Opener |
|---|---|
| Model Number | SR-30 |
| Voltage | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Usage | Spring Balance Roller Door |
| Maximum Door Opening | 18 Square Meters |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK350DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Door Leaf Weight | 300KG*1 Leaf |
|---|---|
| Door Leaf Width | DW=500mm-2800 Mm |
| Motor | DC24V/100W DC Brushless Motor |
| Power Voltage | AC180-250V 50-60Hz |
| Opening Speed | 450 Mm/s – 750 Mm/s |