| Product Name | Safety Beam Photocell Sensor |
|---|---|
| Type | YS120 |
| Power Supply | DC 12V/24V |
| Receiver Range | ≥20m |
| IP Class | IP54 |
| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PK350DC |
| Max.single-leaf Weight | 300kg/leaf |
| Operating Voltage | DC24V |
| Driving Method | Screw Driven Piston Type |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY300DCL |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 100W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY300DC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 100W |
| Gate Moving Speed | 13m/min |