| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS111 |
| Power Supply | AC/DC 12-36V |
| Detecting Range | 1.5-2.5m |
| Working Temperature | -20 ℃ To +60 ℃, Deviate From Set Scan Area 60℃ |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS110 |
| Light Beam | 8 Channel Transmit, 8 Channel Receive |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen Tal Temp | -40℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS020 |
| Realization Technologyy | Infrared |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-24V |
| Installation Height | ≤2600mm |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS108 |
| Response Time | <0.5 Sec. |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +55℃ |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS107 |
| Light Beam | 8 Channel Transmit, 8 Channel Receive |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen Tal Temp | -40℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Safety Beam Photocell Sensor |
|---|---|
| Type | YS119 |
| Power Supply | DC 12V/24V |
| Usage | Ray Sensor |
| Detecting Range | Max 15m |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS109 |
| Response Time | <0.5 Sec. |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +55℃ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-E |
| Wave Form | 24.125 GHZ |
| Power Source Voltage | AC12~24V+/-10% DC12~36V |
| Relay Output | NO |