| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX35S-13/12 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 13 |
| Rated Speed (rpm) | 12 |
| Product Name | Tubular Motor Roller Shutter |
|---|---|
| Type | JM300 |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Power | 200w |
| Max. Lifting | 300kg |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX35E-6/17 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 6 |
| Rated Speed (rpm) | 17 |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX45S-10/15 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 10 |
| Rated Speed (rpm) | 15 |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX45SS-10/15 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 10 |
| Rated Speed (rpm) | 15 |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX45R-10/15 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 10 |
| Rated Speed (rpm) | 15 |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX35S-6/28 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 6 |
| Rated Speed (rpm) | 28 |
| Product Name | Tubular Motor |
|---|---|
| Type | YX35R-3/28 |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 120V/60Hz |
| Rated Torque (N.m) | 3 |
| Rated Speed (rpm) | 28 |