| Product Name | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Type | YS101 |
| Power Supply | AC/DC 12-36V |
| Wave Form | X-Band 10.525 GHZ |
| Output | <=20 DBm |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-H |
| Wave Form | X-Band 24.174 GHZ |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-BY |
| Lunch Frequency | 24.125ghz |
| Power Source Voltage | 12V-24V AC(+/-10%), 12V-36V DC |
| Power Source Frequency | 50-60HZ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-G |
| Wave Form | X-Band 24.174 GHZ |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS105 |
| Wave Form | 24.125 GHZ |
| Power Source Voltage | AC12~24V+/-10% DC12~36V |
| Relay Output | NO |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-F |
| Wave Form | 24.174 GHZ |
| Power Source Voltage | AC12~24V+/-10% DC12~36V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104-I |
| Wave Form | X-Band 24.174 GHZ |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +60℃ |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS109 |
| Response Time | <0.5 Sec. |
| Power Source Voltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen Tal Temp | -20℃ ~ +55℃ |
| Product Name | Microwave Sensor |
|---|---|
| Type | YS104 |
| Lunch Frequency | 24.125ghz |
| Power Source Voltage | 12V-24V AC(+/-10%), 12V-30V DC |
| Power Source Frequency | 50-60HZ |