| Power Supply | AC110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Motor Power | 100W |
| Max.Power Consumption(Operating) | 100W |
| Max.Power Consumption(Standby) | 8W |
| Control Voltage | 24VDC/max.300mA |
| Power Supply | C110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Motor Power | 150W |
| Max.Power Consumption(Operating) | 150W |
| Max.Power Consumption(Standby) | 8W |
| Control Voltage | 24VDC/max.300mA |