| Product Name | Swing Gate Opener |
|---|---|
| Type | PK400AC |
| Power Supply | 220V,50Hz;110V,60Hz |
| Max. Gate Weight | 400KG / Leaf |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | DC24V/60 |
| Max. Gate Weight | 400KG |
| Max. Gate Length | 3.0 M / Leaf |
| Limit Switch | Magnetic Limit Switch |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
|---|---|
| Motor Power | 260W |
| Maximum Weight Of Door | 400Kg |
| Limit Switch | Mechanical Limit Switch |
| Remote Control Mode | Single Button Mode / Three Button Mode |