| Product Name | Tubular Motor Roller Shutter |
|---|---|
| Type | JM300 |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Power | 200w |
| Max. Lifting | 300kg |
| Product Name | Automatic Door Operators |
|---|---|
| Power Supply | AC220V/50Hz, AC380V~AC400V |
| Motor Power | 1500W, Single Phase/Three Phases |
| Rated Speed | 2800rpm |
| Max. Door Moving Speed | 2m/s |
| Product Name | Rolling Door Opener |
|---|---|
| Model Number | SR-30 |
| Voltage | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Usage | Spring Balance Roller Door |
| Maximum Door Opening | 18 Square Meters |