| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS528 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS531 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS529 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS527 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS518 |
| Working Voltage | DC12-24V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Stainless Steel Hydraulic Rising Bollards |
|---|---|
| Power Supply | 110V/220V/(control Voltage 36V) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Running Speed | 2-4S ( Ascending ) |
| Control Mode | Push Button/card Reader/remote Control/loop Detector |
| Product Name | Stainless Steel Hydraulic Rising Bollards |
|---|---|
| Power Supply | 110V/220V/(control Voltage 36V) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Running Speed | 2-4S ( Ascending ) |
| Control Mode | Push Button/card Reader/remote Control/loop Detector |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS504 |
| Working Voltage | DC 12V±10% |
| User Capacity | 2000 |
| Card Reading Distance | 3-6cm |
| Product Name | Stainless Steel Hydraulic Rising Bollards |
|---|---|
| Power Supply | 110V/220V/(control Voltage 36V) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Running Speed | 2-4S ( Ascending ) |
| Control Mode | Push Button/card Reader/remote Control/loop Detector |
| Product Name | Stainless Steel Hydraulic Rising Bollards |
|---|---|
| Power Supply | 110V/220V/(control Voltage 36V) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Running Speed | 2-4S ( Ascending ) |
| Control Mode | Push Button/card Reader/remote Control/loop Detector |