| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS519 |
| Working Voltage | DC 12V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS512 |
| Working Voltage | DC 12-24V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS514 |
| Working Voltage | DC 12V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS515 |
| Working Voltage | DC 12V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS516 |
| Working Voltage | DC12-24V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS513 |
| Working Voltage | DC 12V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |