| Product Name | Wiredless Push Button |
|---|---|
| Type | YS407BP |
| Working Voltage | AC/DC 12-36V |
| Frequency | 433 Hz |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Wiredless Push Button |
|---|---|
| Type | YS407WP |
| Frequency | 433Hz |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Product Name | Wiredless Push Button |
|---|---|
| Type | YS407WM/BM |
| Frequency | 433Hz |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Product Name | Plastic Push Button |
|---|---|
| Type | YS401-3 |
| Output Connection | NO/NC Connection |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Product Name | Wired Disabled Switch |
|---|---|
| Type | YS411-R |
| Power | 9V DC Battery |
| Output Connection | NO/NC/COM |
| Material | 304 Stainless Steel With A Brushed Finish |
| Product Name | Wired Disabled Switch |
|---|---|
| Type | YS411 |
| Max. Voltage | 125/250VAC 15A Or ≤48VDC 2A |
| Output Connection | NO/NC/COM |
| Material | 304 Stainless Steel With A Brushed Finish |