| Product Name | Wired Disabled Switch |
|---|---|
| Type | YS413 |
| Power Input | DC10-30V |
| Detect Distance | 1-10mm Adjustable |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Product Name | Wired Disabled Switch |
|---|---|
| Type | YS411-R |
| Power | 9V DC Battery |
| Output Connection | NO/NC/COM |
| Material | 304 Stainless Steel With A Brushed Finish |
| Product Name | Electric Lock |
|---|---|
| Ower Input | DC 12 V/24V |
| Working Current | 12V/300mA, 24V/150mA |
| Color | Silver |
| Capacity | 180kg |
| Product Name | Infrared Sensor |
|---|---|
| Type | YS133 |
| Power Supply | AC/DC 12-36V |
| Detecting Distance | Max 10m |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Learning Code Function Selector |
|---|---|
| Type | YS301-D |
| Power Supply | DC 24V |
| Frequency | 433MHz |
| Working Model | Learning Code |
| Product Name | Finger Print Work With ID Card |
|---|---|
| Type | YS508 |
| Power Supply | 4pcs AA Batteries |
| User Capacity | 1000 |
| Access Ways | Fingerprint, ID Card, Code |
| Product Name | Automatic Hydraulic Roadblock Machine |
|---|---|
| System Power | 3.0KW |
| Material | Q235 Steel |
| Customized | 3-6s |
| Steel Thickness | 12mm (customized) |
| Product Name | Wired Infrared Hand Sensor Switch |
|---|---|
| Type | YS408-R |
| Power Input | 3 Unit AAA Battery 1.5V |
| Working Power | 5mA |
| Starting Power | 75mA |
| Product Name | Wired Disabled Switch |
|---|---|
| Type | YS411 |
| Max. Voltage | 125/250VAC 15A Or ≤48VDC 2A |
| Output Connection | NO/NC/COM |
| Material | 304 Stainless Steel With A Brushed Finish |