| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS527 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS530 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS528 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS522 |
| Working Voltage | DC 12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS531 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Card Reader |
|---|---|
| Type | YS529 |
| Working Voltage | DC 9-12V |
| Card Type | IC Or ID Card |
| Working Mode | Wiegand26/34 |
| Product Name | Metal Access Control Keypad |
|---|---|
| Type | YS518 |
| Working Voltage | DC12-24V |
| Storage Capacity | 2000 Users |
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Product Name | Automatic Hydraulic Roadblock Machine |
|---|---|
| System Power | 3.0KW |
| Material | Q235 Steel |
| Customized | 3-6s |
| Steel Thickness | 12mm (customized) |