| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 800W |
| Starting Torque | 110N.m |
| Maximum Door Weight | 50m² |
| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 500W |
| Starting Torque | 70N.m |
| Maximum Door Weight | 35m² |
| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 500W |
| Starting Torque | 70N.m |
| Maximum Door Weight | 35m² |
| Product Name | Industrial Sectional Door Opener |
|---|---|
| Input Voltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Rated Power | 800W |
| Starting Torque | 110N.m |
| Maximum Door Weight | 50m² |