| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000ACS |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 10-12m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | PY2000ACS |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 10-12m/min |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Power Supply | 220V/50Hz;110V/60Hz |
| Motor Power | 750W |
| Gate Moving Speed | 11-13m/min |