| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | SL3000BP |
| Power Supply | 220V,50Hz |
| Motor Power | 1500W |
| Lifting Force | 3000KG |
| Power Supply | 220V,50Hz;380V,50Hz |
|---|---|
| Motor Power | 1500W |
| Lifting Force | 4000KG |
| Gate Move Speed | 10m/min |
| Certificate | CE |
| Product Name | Sliding Gate Opener |
|---|---|
| Model Number | SL4000BP |
| Power Supply | 380V,50Hz |
| Motor Power | 1500W |
| Lifting Force | 4000KG |