| Product Name | Warning Light |
|---|---|
| Type | YS422 |
| Power Supply | 12-265V AC/DC |
| Working Current | 60mA |
| Rated Power | 2w |
| Product Name | Alarm Lamp |
|---|---|
| Type | YS423 |
| Power Input | AC220-240V |
| Working Current | 48mA |
| Temperature | -35℃~90℃ |
| Product Name | Alarm Lamp |
|---|---|
| Type | YS421 |
| Power Input | DC24V |
| Working Current | 48mA |
| Temperature | -35℃~90℃ |